O nás

Sulice Health Club jsou součástí obchodního centra ABC Sulice. Hlavním záměrem bylo vytvoření nadstandardní občanské vybavenosti v lokalitě Sulice - Hlubočinka. Vedle Sulice Health Clubu tak v objektu klienti najdou italskou restauraci La Ruota a mateřskou školku Adventure School.

Přehled nabízených služeb

Fitness a TV cardio zóna

Fitness zona je vybavena nejmodernějšími stroji značky Cybex (USA). Skládá se ze strojů s kladkovými mechanizmy a jednoduchým nastavením, multifunkčních kladek, stretchingové zóny a zóny jednoručních činek. Cvičení ve fitness zoně Sulice Health Clubu je ideální pro muže i ženy všech věkových kategorií. Fitness zona je doplněna TV cardio zonou, s celkem 3 běžeckými pásy a 2 eliptickými trenažéry, obsahujícími vždy TV obrazovku s příjmem lokálních TV stanic a možností připojení iPodu či iPhonu (včetně jejich nabíjení).

Studiové lekce

Bohatá nabídka skupinových lekcí. Vybírat můžete např. z lekcí pilates, jógy, cvičení pro zdravá záda, funkční trénink, ale i Zumbu, flowin, či kruhový trénink. Více informací a rozvrh naleznete na stránce Rozvrh lekcí.

Fitness café

Bohatě zásobený bar s kavárenskými křesílky zpříjemní pobyt našim členům. Samozřejmostí je široká nabídka výživových doplňků značky Nutrend, nealko nápojů, či džusů. Kávu podáváme Nespresso.

Relax a wellness zona

Víme, že ne vždy máte chuť cvičit. Tělo potřebuje také odpočívat a proto je naše Relax a Wellness zona vybavena párou, finskou saunou a kruhovou vířivou vanou. Relaxační část zahrnuje také lehátka pro příjemný odpočinek za zvuků relaxační hudby. Vstup do této části je možný ve vybraných termínech i s dětmi. Tyto termíny jsou vybrány citlivě tak, aby nerušily ostatní návštěvníky v jejich pravidelné relaxaci.

Masáže a rehabilitace

Široké spektrum masáží, od klasické, přes sportovní, zábaly, rituály a mnohé další. Na jakoukoliv proceduru je nutné se objednat s dostatečným časovým předstihem.

Vstupní diagnostika

  • Vyšetření skladby těla pomocí přístroje BodyMetrix BX2000
  • Vyšetření funkčnosti těla pomocí metody MFK
  • Výstup z diagnostiky formou podrobného doporučení pro jakýkoliv další pohyb a to nejen v našem klubu
  • Dále následuje sestavení tréninkového plánu a úvodní instruktáž s osobním trenérem

Dětský koutek

Mezi naše služby patří také hlídání dětí, o které je mezi vámi velký zájem. Hlídání dětí je realizováno ve spolupráci se školkou Adventure School, která se nachází v našem areálu.
Momentálně je koutek otevřen pouze po předchozí domluvě a oznámení cca 48hod předem.
Podmínky dětského koutku:
  • Služba je k dispozici pouze pro členy Sulice Health Club, ale není podmíněna návštěvou v klubu.
  • Koutek je otevřen pro děti od 3 do 6 let.
  • Kapacita dětského koutku je omezená.
  • Cena za hlídání dětí činí na 150 Kč za dítě na maximálně 3 hodiny.
U nás se o vás dobře postaráme!